Ganobet Kayıt Kolaylığı

2003 senesinden bu yana aktif olarak hizmet veren sitede tüm içerik %100 Türkçe dil desteğine sahiptir. Time Solutions LTD B.V. firması bünyesinde hizmet veren sitede kayıt adımını tamamlamanızın hemen sonrasında sunulan tüm olanaklardan lisans güvencesi ile istifade edebilirsiniz. Bu güvenilir hizmet akışından faydalanırken kullanıcıların sadece kendi kimlik verilerini kullanması ve genel kurallar çerçevesinde hareket etmesi gerekir.

Kayıt Kuralları Nelerdir?

Ganobet kayıt aşamasında kullanıcıların dikkate alması gereken hususlardan bazıları;

  • Bahis severlerin sitede bir adet hesap açmasına imkan tanınır.  Çoklu hesap açmak genel kuralların ihlal edilmesi manasına gelmektedir. Bu tip kullanıcıların açtıkları tüm hesaplar sistemden silinecektir.
  • Hesabınızı açarken verdiğiniz kimlik ve adres bilgilerinin doğru olması gerekiyor. Üyelik formunda verilen bilgilerin güncelliğinden ve doğruluğundan sizi sorumlusunuz. Bu verilerde bildirilen bilgilerde bir aksaklık meydana geldiği zaman anında canlı destek hattına güncelleme hakkında bilgi sunmalısınız.
  • Kayıt aşamasında kullanıcıların hesaplarını sadece kendilerinin kullanmasına izin verilir. Bir hesabın çoklu kullanıldığı ya da hesabın satıldığı kiralandığı fark edildiği anda sistem hesabı askıya alma hakkına sahiptir. Her hesap sadece o hesabı kullanan kişinin kullanımına açıktır.

Ganobet kayıt adımının hemen akabinde canlı destek hattına bağlanarak sürece dair merak ettiğiniz hususların yanıtını alabilirsiniz.

Aktivasyon Aşaması

Ganobet kayıt olma aşamasını aktivasyon adımı ile tamamlamalısınız. Hesabınızı açmanızın hemen sonrasında aktif kullanıma başlayabilmek için kullanıcıların minimum-maksimum yatım limitlerine dikkat ederek, güncel banka hesap numarası hakkında fikir sahibi olarak yatırım adımını tamamlaması gerekir. İlk yatırımın sonrasında hesabınız aktive edilmiş olacaktır. Bu süreç içerisinde kullanıcıların yatırımları üzerinden bir de ilk üyelik bonusu elde etmenize imkan verilmektedir. Bu ilk üyelik bonusu her kullanıcının sadece bir kereye mahsus olarak faydalanabileceği ve her IP numarasına sadece bir kere tanımlanan bir avantajdır.

Giriş Detayları Nelerdir?

Kayıt adımında belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifre bilgilerini giriş adımında kullanmanız gerekmektedir. Giriş adımında kullanım sürecinde kesinlikle en güncel alan adını işleme almalısınız. Aktif alan adı konusunda BTK denetlemeleri sonrasında belirli değişimler ve alan adı taşıma adımları söz konusu olabilmektedir. Adres değişim süreci sadece Ganobet sitesine özel değildir. Piyasanın tümünde bu tür değişimler söz konusu olabilmektedir. Adres değişim adımlarının hemen sonrasında hangi alan adının kullanılması gerektiğine dair iletişim numaralarınız üzerinden bilgilendirmeniz sağlanır. Bu değişim sizin bahsi olanaklarınızı ya da birikiminizi etkilemez.

Müşteri Hizmetleri

Ganobet kayıt adımı, bonus kullanımı, hesap aktivasyonu, finansal işlemler ya da giriş adımları kapsamında aklınıza takılan hususlar olursa canlı destek hattından gerekli olan bilgileri alabilirsiniz. Sadece bilgi alma bakımından değil aynı zamanda sorularınıza yanıt bulma konusunda da veri sağlama hakkınız vardır. Canlı destek hattına ilettiğiniz tüm datalar anında konunun uzmanları tarafından detaylı şekilde incelemeye alınacaktır.

Bir yanıt yazın